fbpx

Komunia Warszawa

Pierwsza Komunia Święta jest przede wszystkim świętem naszego dziecka oraz jego najbliższej rodziny.

Zatroszczymy się o Państwa Gości, gdy przybędą na tak ważną dla Państwa uroczystość. Doradzimy w doborze ilości oraz rodzaju potraw i napojów. Zapewnimy dania zarówno z naszego menu jak i dowolne potrawy wedle Państwa gustu.
Zapewniamy profesjonalną obsługę, oprawę uroczystości i doskonałą kuchnie.
Oferty ustalamy indywidualnie tak aby każdy z naszych gości był w pełni zadowolony.
Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą i spędzenia tych chwil razem z nami.

Przykładowe menu na przyjęcie komunijne.

Przystawka:
Vitello tonato/cielęcina z aromatycznym sosem z tuńczyka i kaparami.

Zupa:
Rosół z dumplingami z koniakiem/mus z natki pietruszki/prażona marchew.

Danie główne:
Polędwiczka wieprzowa gotowana w niskiej temperaturze/spaetzle alzackie /puder z pistacji /sos żurawinowo-rozmarynowy.

Deser:
Kula czekoladowa/sorbet malinowy/mus z mascarpone/coulis malinowy/gorąca biała czekolada.

Komunia Warszawa stanowi ważny moment, który warto odpowiednio uczcić

Dane wydarzenie to bez wątpienia okazja istotna zarówno z perspektywy dziecka, jak i rodzica. Uroczystość pod postacią przyjęcia pierwszej Eucharystii stanowi kluczową uroczystość katolicką. Przeważnie tego dnia sami przygotowujemy obiad w domu lub wynajmujemy stolik bądź salkę w lokalu. Druga opcja jest ostatnimi czasy zdecydowanie bardziej popularna ze względu na oszczędność czasu, a także możliwość zaproszenia większej liczby gości. Właśnie z tego powodu chcielibyśmy Państwa zaprosić do zorganizowania komunii przy pomocy naszej restauracji Future. Oferujemy proste, ale zarazem nietuzinkowe smaki kuchni polskiej oraz europejskiej. Domowy obiad wśród najbliższych będzie więc przyjemnością, a komunia Warszawa okaże się niezapomniana.

Gwarancja pysznego jedzenia, czyli restauracja na komunię Warszawa

Zawsze wspólnie z Państwem ustalamy menu. Prezentujemy oczywiście własne propozycje, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby ustalić indywidualne wersje potraw. Uwzględniamy preferencje zaproszonych. Doradzamy również liczbę potraw i napojów tak, żeby niczego gościom nie brakowało. Dobra restauracja na komunię Warszawa ma także swoje zapasy w zanadrzu, gdyby wystąpiła sytuacja awaryjna. Zachęcamy do sprawdzenia naszych pozycji. Razem też dokładnie omówimy określone cechy konkretnych, wybranych dań.

Lokal na komunię Warszawa wyróżnia także piękny wystrój

Moc tkwi w prostocie, właśnie tym kierujemy się na co dzień. Wygląd restauracji odznacza fantastyczny klimat. Obecność prawdziwego drzewka czy relaksujących huśtawek zapewnia odrobinę spokoju, ale też dobrej zabawy szczególnie dla dzieciaków. Jesteśmy przekonani, że spędzony czas zbliży do siebie wszystkich członków rodziny. Pełno śmiechu i uśmiechów, cudowna atmosfera przepełniona jedzeniem oraz piciem. Taki powinien być wyśmienity lokal na komunię Warszawa. Czego tak właściwie chcieć więcej?

Nasza restauracja komunia Warszawa to wybór, którego nie pożałujesz

Doświadczenie w organizacji tego typu wydarzeń sprawia, że jesteśmy gotowi na każdą sytuację. Jako zespół szybko rozwiązujemy wszystkie problemy oraz ustalamy jasny plan działania podczas danej okazji. Podsumowując, dostosowane menu, prosty, przyjazny wystrój to pewnik doskonale spędzonego czasu i wspaniałych chwil wartych zapamiętania. Prawdziwa restauracja komunia Warszawa uczyni wydarzenie niejednakowym. Jeżeli mają Państwo jakieś pytania lub wątpliwości, prosimy o kontakt. Serdecznie zapraszamy!

Restauracja Warszawa Śródmieście

LokalizacjaZobacz jak do nas trafić!

 

Formularz Kontaktowy

Adres

Restauracja Future
ul. Wspólna 37/39
00-519 Warszawa

Zobacz na mapie