fbpx

Chrzciny Warszawa

Chrzest jest najważniejszym wydarzeniem w życiu każdej rodziny.
Jeśli szukają Państwo miejsca na zorganizowanie przyjęcia celebrującego Chrzest Święty zapraszamy do kontaktu z naszą restauracją. Zadbamy o najmniejszy szczegół, by ten dzień zapadł w pamięci jego uczestnikom. Wybierając naszą ofertę, możecie Państwo liczyć na:

  • specjalne menu dla najmłodszych
  • wyśmienite dania sporządzone z najwyższej jakości naturalnych składników, według własnych receptur
  • elegancką dekorację stołów i odpowiedni wystrój sali podkreślający charakter uroczystości
  • wykwintne menu dobrane do indywidualnych oczekiwań. Szczególna dbałość o jakość, smak i sposób podawania potraw oraz dekoracja stołów sprawia, że organizowane przez nas przyjęcia mają zawsze swój niepowtarzalny charakter i na długo zapadają w pamięci naszych gości.

Jesteśmy gotowi na przyjecie do 65 gości w restauracji Future & Wine.
Więcej informacji pod numerem telefonu (22) 114 77 61
bądź adresem mailowym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Chrzciny Warszawa - wyjątkowy moment

Bez wątpienia w życiu każdego z nas znajdziemy pewne kamienie milowe, które nadają nam rytm funkcjonowania przez kolejne lata. Pierwszym z nich są bez wątpienia chrzciny. Warszawa to idealne miejsce na zorganizowanie uroczystości, na którą można zaprosić najbliższe nam osoby. Wielu członków dalszej rodziny, przyjaciół i znajomych z żywym zainteresowaniem i nadzieją przychodzą na to wydarzenie. W końcu dla wielu z nich to być może pierwsza okazja na dłuższe spędzenie czasu przy najmłodszym przedstawicielu rodziny. Dlatego też miejsce, w którym organizowana jest celebracja chrztu, powinno być wyjątkowe.

Najlepsza restauracja na chrzciny Warszawa

Co powinna posiadać restauracja na chrzciny? Warszawa to największe miasto w Polsce, dlatego też lokalizacja stanowi bardzo ważną kwestię. Znajdujemy się w sąsiedztwie Dworca Gdańskiego na Muranowie, co pozwala na komfortowy dojazd z wielu miejsc w stolicy. Nie należy także zapomnieć o konieczności zaproszenia dużej liczby osób nie tylko z rodziny, ale także z kręgu najbliższych przyjaciół. Nasza restauracja jest w stanie pomieścić 65 osób, dlatego też nie powinno być żadnych problemów z ograniczeniem liczby gości.

Restauracja chrzciny - Warszawa i okolice

Niezależnie od tego, jakie wydarzenie gości nasza restauracja - chrzciny(Warszawa), komunie, lub inne imprezy okolicznościowe - możemy zapewnić najwyższą jakość wykonania naszych dań i napojów. Menu rzecz jasna dostosowujemy pod wymagania klientów. Szczególnie ważne może być to w przypadku imprez z dużą liczbą dzieci, dla których przygotowujemy specjalne dania, z których z pewnością będą niezwykle zadowolone. Nie zapominamy również o weganach i wegetarianach, których można spotkać w coraz większej ilości, także na takich imprezach jak uroczyste chrzciny.

Najlepszy lokal na chrzciny - Warszawa

Wszystkie wyżej wymienione cechy sprawiają, że nasza restauracja to doskonały lokal na chrzciny. Warszawa posiada dużą liczbę innych miejsc do zorganizowania takiego wydarzenia, natomiast w przypadku naszego lokalu jesteśmy w stanie zagwarantować wszystkie niezbędne kwestie na najwyższym poziomie. Elegancki wystrój sali w połączeniu z właściwą pod kątem tematycznym dekoracją stołów sprawi, że będziemy mogli delektować się potrawami z naturalnych składników w wyjątkowej atmosferze. Nasza restauracja to idealne miejsce na chrzciny.

Restauracja Warszawa Śródmieście

LokalizacjaZobacz jak do nas trafić!

 

Formularz Kontaktowy

Adres

Restauracja Future
ul. Wspólna 37/39
00-519 Warszawa

Zobacz na mapie